Miamor Cat Cream Cigerli Hakkinda

wiya

Miamor cat cream cigerli olanindan bu aksam iki paket verdim , aslinda fazla biliyorum ama bir tane yedikten co yalvardi dayanamadim verdim.
1)bu ödul mamasini ilk kez kullaniyorum.sizce nasil mama ?(wishkas gibi zarari varmidir)
2)kac gunde bir vermeliyim
3)baska öneriniz varsa memnuniyetle alabilirim

1 CEVAP

Bkrrr

Miamor ne tesadüf bugünde benim dikkatimi çekti. Yurtdışında fazlasıyla kullanılıyor ben de ödül maması olarak vermeyi düşünüyorum. Oralarda bu canlara daha fazla önem verildiği için galiba iyi sayılır.
2) ödül mamasinin şahsen amacı yavrunuzun av becerisi tarzında(tutma yakalama) oyunlar oynadığı zaman verebilirsiniz . Hergun olmasa da 3 günde bir felan dozunda verilebilir . Çünkü hergun ulaşırsa bir anlamı olmaz.
3) Gimcat ödül mamaları da gayet guzeller