1 Haftalık Yas Mama

fatmamacit

ANNEM BENIM HABERIM OLMADAN KIZIMA 1 HAFTALIK ACILMIS BUZDOLABINDA DURAN KONSERVE YAS MAMA VERMIS. SUAN NE YAPACAGIMI BILEMIYORUM STRESTEN UYUYAMIYORUM. BIR SEY OLUR MU ? ZEHIRLENIR MI?

2 CEVAP

Global28

Bi kaç gün gözlemle tuvalete çıktığın sürekli İshal, kusma, salyalanma, halsizlik, baygınlık, nöbet ve titreme zehirlenmelerin en açık belirtileridir. Eğer bunlar-dan herhangi biri yoksa çok fazla da dert edecek birşey yok demektir.

Esra12345

Bişey olmaz merak etmeyin tek seferlik bişeymiş