Kedimi Bulamıyorum. Lütfen Yardım Edin

Gunaued

Kedim 8 aylık kısır bir dişi. Dün öğlen evden çıktı. Zaten normalde de uyumak için geliyordu. Bşr de kardeşi var o da 8 aylık ama erkek ve kısır değil ikisinide çağırmama rağmen gelmiyorlar nasıl bulabilirim?

2 CEVAP

Eğer kediniz alışkınsa sürekli dışarıya çıkartıyosanız evin yolunu biliyorlarsa büyük ihtimal gelirler. Kedilerin koku alma duyusu yüksektir. Kedilerinizin eşyalarını, tuvalet vb. gibi kokusunu alabilcekleri materyalleri kapınızın önüne koyarsanız evi bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

behcetaydinelli

Eve geri gelmemesinin bir çok sebebi olabilir. Belki de başkası görüp evine aldı. Umarım başına bir şey gelmemiştir :(