İstanbul’da Herkesin Kedisi Bu Hafta Deli Gibi Tüy Döküyor Mu?

MissClouseau

Malum hava sıcaklığı normalin epey üstünde ben benim kedinin son birkaç gündür çok tüy dökmesini ona yordum. Merak ettim ama herkesin kedisi mi öyle bu hafta?

3 CEVAP

ZehraBulutt

Yok normal benimkiler.

Benim köpeğim döküyor. American staff normalde oldukça kısa tüylü bir köpek ama kış gelmesiyle tüyleri biraz uzadı ek olarak havalar buakdar soğumayınca da tüy döküm arttı

Kevserhaksever

Benim kedimde döküyor bu ara son 1 haftadır azaldı ama 2 hafta önce baya döktü yani mevsimsel geçişe bağlıyorum bende