Kedime Bakmaya Bütçem Yetmiyor

Senabarannn

Merhabalar ben kedime bakamıyorum Artık. Geçen ay idrar yollarında kıristle rastlandı ve kanında üre miktarı çok yüksekti. Böbrek ve idrar yolları için 1 haftalık bir tedavi uyguladık. 3000 TL ye yakın para harcadım ailem ve arkadaşlarım destek oldu. 2 hafta geçti yine aynı şekilde kedim hasta oldu ve idrar kesesi doldu çişini yapamıyor. Sonda taktılar ve tekrar aynı tedavi uygulanmalı diyorlar 2 farklı yere gittim avcılara polikliniğine gittim aynı şeyler söyleniyor. Kronik bir rahatsızlık ve hep böyle devam edecek. Ne yapmalıyım öğrenciyim part time çalıştığım param kedime bakmaya yetmiyor.

4 CEVAP

halideylul

Belediyenin veterinerine goturebilirsin.Kliniklere verilen paralardan daha uyguna mal oluyor hatta ucretsiz bile olabilir.Bir iletisime gecmeni tavsiye ederim.

Mrtkaytan

Kediniz cins ise belediyeler biraz sorun çıkarıyor.. eğer sokak kedisi veya barınaksa sokakta yaşadığını söyleyip ücretsiz tedavi ettirebilirsin, bakmaya durumumun olmadığını da söylerse daha iyi olur. İnsallah geçer geçmiş olsun

ZehraBulutt

Avcılardaki fakültede yaptırsanız tedaviyi gene aynı fiyat mı çıkıyor özel klinikle?

Hanimkedi

Kedin kısırsa kısır kedi maması yemesi gerekiyor