Yardımcı Olur Musunuz?

sengulabdl

Arkadaşlar öncelikle merhaba zaman ayırıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Yaklaşık 4 aylık kırma bir terrierim var evimiz müstakil bahçesinde istediği gibi gezip oynuyor ve tabi tuvalet içinde dışarıya alıştı fakat şehir dışında bir apartman dairesine tasinacagiz kızım için problemler olur mu sizce psikolojik anlamda?

3 CEVAP

Badems

Psikolojik anlamda bir sorun olacağını sanmıyorum sürekli ilgilenip düzenli olarakta dışarı çıkarırsanız.

Deathless

Tuvaleti geldigi zaman zaten disari cikmak isteyecektir. Hareketlerinden bunu sizde anlayabilirsiniz. Psikolojik olarak bir rahatsizligi da olmaz sizin yaninizda olduktan sonra.

acarabi

apartman dairesi ile ilgili ortak yaşam hakkında asgari gerekleri yerine getirir iseniz hiç bir sorun yaşamazsınız. mesela, günde en az iki kere sabah ve akşam fiziksel aktivite ve gezme egzersizleri gibi. tahmin ediyorum ne demek istediğimi anladınız......