Mama Çeşidi

Koray28

Selam 50 günlük ingiliz cocker sahiplendim, hep kuru mama ile beslemek istiyorum fakat hangi cins ( kuzulu mu, kümes hayvanlı mı, balıklı mı, başka ne var bilmiyorum) mama kullanmalıyım. Şu an ne kullanıyorum derseniz inanın köpeğin geldiği ilk günün heyecanıyla gittim yavru köpek için mama lazım dedim 2 kiloluk açık mama aldım fakat içeriğini hiç sormadım. Petlebi den N&D kuzulu yaban mersinli mama sipariş ettim, iyimi kötümü ettim yardım lütfen.

3 CEVAP

Ayseenur10

N&d iyi bir marka kaliteli, sağlıklı ama içiniz rahat etsin istiyorsanız Doktorsitesi’ ne girip veterinerlere online danışabiliyorsunuz oradan veya kendi veterinerinize sorabilirsiniz

Evet yaş mama istiyorsanizda tavuklu alın