Hangisi?

BenNisa

Anket

Reflex
(0 oy)
Royal Canin
(5 oy)
Felicia
(3 oy)
Matisse
(19 oy)
Toplam (27 oy)

Ben oğluşum ya da kızışım için uygun mamayı hala belirleyemedim :D (Daha sahiplenmedim) Ankette de görüyorsunuz fakat Pro Plan'ı yazamadım. Onunla ilgili de eğer beğendiyseniz söyleyebilirsiniz. Lütfen sizin kullandığınız, memnun kaldığınız mamalar varsa onları da yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler:D

15 CEVAP

bademthecatt

Royal canin mamanın içeriğinde ne olduğu belli değil et içermiyor asla tavsiye etmiyorum kedime ilkte bilmediğim için aldım bağımlılık yaptı 1 sene sonra anca değiştirebildim advance geçtik şuan matisse kullanıyoruz gayet memnunuz. Royal canin asla almayın kedimin karnı hep yağ çok çirkin görüntüsü karaciğer değerleri de yüksek çıkmıştı vet.mama değiştirmezseniz karaciğer yağlanması olabilir demişti ilerde o yüzden uzak durun royal caninden bende matisse tavsiye ederim yada N&D

BenNisa

N&D almak isterdim fakat şu anda 10kg için 300 TL'lik bir bütçem var. Hepiniz yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Kedim için matisse kullanacağım. Reflek, Royal Canin ve Felicia mamalarını kafadan direk sildim zaten. Geriye Pro Plan ve matisse kaldı. Zaten içeriğine baktığım zaman bence matisse çok daha kaliteli. Dediğim gibi hepinize çok teşekkür ederim.

Esra12345

Ben royal canin kullanıyorum 2.5 aylık ogluşuma çok seviyor. Nerdeyse tüy dökmüyor. Veterinerden 1 kgsini 50 tl ye alıyorum

Bkrrr

Hani her nekadar yeni sayilsamda bütün mamaları keza burada keza kendi sitelerinde içeriklerini didik didik ettim. Ve sizin anketinizde de Matisse ye oy verdim.
Eğer bütçeniz varsa Şu reflex i kafadan silin yerli malı alt segment bir ürün.
Geleyim geri kalan 3 luye. Burada ki üyelerinde söylemleri üzerine benimde hak verdiğim NOKTA Şu..
Mamanın içinde gerçek Et veya Tavuk olmasına dikkat edin. Bakin içeriğinde et veya Tavuk proteini yazanlar sizi yanıltmasın direk et veya Tavuk yazması önemli.
Felicia ve pro plan da çok inceledim yoklar. Et veya Tavuk proteini var yazıyor.
AMA Matisse de direk olarak parça olarak var yalnış hatırlamıyorsam
% 36 oranında . Diğer bir önemi nokta TAURIN oranı. Matisse de 2900 mg. Var. reflex e değinmiyorum bile .
felicia ve proplanda da matisse kadar yok. SONUÇ = MATISSE
Birde burada birkaç kişi proplan in bağımlılık yaptığını söylemişti.

Bkrrr

**** Düzeltme ***
Yukarıda proplan yazdiklarim Yerine Royal canin i Koyun.

Esra12345

Mattisenin içinde pancar posası bile var asla tavsiye etmem

Esra12345

Mattisenin içinde pancar posası bile var asla tavsiye etmem

Bkrrr

2.5 aylık yavruya doğal olarak royal canin kitten 36 veriyor olmanız lazım.. Ve içinde iyice araştırırsanız onda da olduğunu göreceksiniz. Keşke Yanlış bulduğunuz bitkisel bir gıdayı araştırıp şuan verdiğiniz mamanın içinde oldugunu bilseydiniz. Ayrıca veteriner mama satmaz bildiğim kadarıyla belki yanılıyor olabilirim ama en fazla önerir satması ne kadar doğru bilemem. Zaten petsoplarin da çoğuna gittiğiniz de araştırma yapmadan giderseniz her mamayı iyi diye yutturur

Esra12345

Veteriner satıyor ve arkadaşım. Kesinlikle royal Canin öneriyorum dedi ND alacaktım

Esra12345

Pancar posası kesinlikle igrenç bişey kokusu bile igrenç

Sselin1

Ankette matisseyi sectim ama royal canin alacak bütceniz varsa kesinlikle n&d düşük tahilli almanizi tavsiye ederim düsük tahillinin kitteni artik üretilmiyor sanrm. Sitelrde göremedim hic ama yetiskin mamasi ile kitten tamamiyle ayni icerige sahip zaten. kitten mamasinin taneleri daha küçük sadece.

mervegck06

kesinlikle nd düşük tahıllı almanızı tavsiye ederim.

Avifors

Sonuçları öğrenmek içim royal canin işaretledim. O haneden -1 oy sayınır lütfen.

Feyzayldz

Yukarıda matisse yi seçtim fakat kesinlikle n&d öneririm tahıl miktarı içeriği çok güzel

behcetaydinelli

Matisse