Felicia Az Tahıllı 1 Kg Yetişkin Tavuklu Hypoallergenic Kedi Maması

surpriz

Felicia Az Tahıllı Yetişkin Tavuklu HypoAllergenic Kedi Maması hakkında neler düşünüyorsunuz ?

3 CEVAP

cuneytsahin

Felicia'nın tüm mamalarını denedik, şöyle bi şey var ki kediler mamaya ilk kokusundan dolayı yaklaşır sonra da tadına bakar sonra beğenirse yemeye devam eder. Kedim Felicia'nın tavuklu mamasını hiç beğenmedi, 3 aydır yetişkin somonlu 1 aydır kısır somonlu Felicia kullanıyoruz. Kesinlikle tavukluyu tavsiye etmiyorum çünkü yağ kokusundan başka hiçbir kokusu yok kediniz %70 burun kıvıracaktır. Felicia'da önce somonluyu sonra da kuzuluyu tavsiye ederim. İyi günler pati dostu :)

Anonymus552223

Icerigine iyi degil diyolar ama, 2 aydir somonlu kisirlastirilmis kedi mamasini kullaniyorum memnunum, nd den gecmistim nd cok pahali oldugu icin. Tuyleri falan gayet parlak adi mama kullaninca kepek oluyor benim kedimde, bunda olmadi

surpriz

çok teşekkür ederim iyi günler size de :)