Kum Seçimi Ve Koku Önleme

Gulsahka

Merhabalar. Kedi sahiplenmek istiyorum. Fakat tuvaleti konusunda biraz endişeliyim. Koku oluşmaması için kum ve mama önerisi sizce ne olmalı? Ve de alırken kapalı tuvalet daha mı uygun olur? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

1 CEVAP

Kevserhaksever

Mırmır aktif karbon kedi kumu kullanıyorum ve tuvaleti açık, ayrıca odamda duruyor tuvaleti. Mama olarak felicia veriyorum. Yalnızca yaş mama yediği zamanlar evet kaka yapmış diyorum onun dışında kumun dibine girmezsem koku olmuyor. Kumu yeterli yükseklikte koyduğunuz zaman hem koku önlemesi hemde topaklanmasi güzel oluyor tavsiye ederim :)) hee felicia mamaya değinirsem ben gayet memnunum tüyleri parlak biraz dökülüyor bu ara ama mevsimsel normal bence, her kediye yarar diye birşey yok bütçeniz varsa eğer çok daha kaliteli mama önerileri gelecektir muhakkak :))