Yavru Kedim De Karın Şişliği

Sarptunga

1.5-2 aylık bir yavru kedim var 2 gün önce iç parazit aşısını olmasına rağmen karnı eskisinden daha şiş sebebini bilmiyorum kabız değil iştahı epey açık bilgisi olan biri yardım edebilirmi

2 CEVAP

Catloveerr

Normalde iç parazitten olur karne çıkarttırdınız mı? Orada yazar hangi iç parazit hapı uygulandığı. Belki etkili olmamıştır. Veterinerinize danışın eğer güvenilir biri değilse tecrübeli ve bilgili bir veterinere gitmenizi öneririm. Allah korusun başka bir hastalık filan da olabilir

Ekineroglu

Benim kedim de de böyle bir sorun olmuştu. Veterinere götürdüğüm de enfeksiyondan dolayı olduğu söylendi eğer iç parazitten eminseniz veterinere gitmenizi tavsiye ederim