Poposunda Pislik Gibi Bir Şey Var

Emre41

Çapkının poposunda uzun süredir ufak nokta gibi bi pislik var di yada ben pislik olduğunu zannediyorum. Ama şu sıralar biraz daha arttı gibi . Ilk sefer varken kedimi kısırlaştırmıştım veteriner bir şey olsa söylerdi diye düşündüm. Fotoğrafını ekliyorum bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ? Bu arada silmeyi denedim peceteyi sürünce hemen çıkmadı. Çapkında zaten pek yerinde duran bir kedi değil.

3 CEVAP

Ngny

Tuvaletini yaptıktan sonra kediniz kendini iyi temizleyememiş sanırım. dışkısı bulaşmış ve kurumuş gibi duruyor. Aynı leke ara sıra benim kedimde de oluyor. Pamuğu ılık suyla ıslatıp bir de öyle silmeyi deneyin ama suyunu çok sıkmayın ki ılık su oradaki dışkı kalıntısını yumuşatsın. Bu sorunu yaşayınca ben kedimi bu şekilde temizliyorum ve o leke geçiyor.

ZehraBulutt

Kaka kurumuş kalmış. Islak bez ya da pamukla silin çıkar.

Duygunuro

Anal kese akıntısı olabilir biz de aynı sorunu yaşamıştık. İsmi sizi korkutmasın.
Veterinerimiz bir tedavinin olmadığını ve telaşlanmamız gerektiğini söyledi. Solüsyonlu bir pamuk ile kurumuş parçaları çıkardı
Tabii ki veteriner hekiminiz size daha iyi yardımcı olacaktır. Geçmiş olsun