Kedi Kumu

Arda-

Şuanda reflex in aktif karbonlu kedi kumunu kullanıyorum aslında bakarsanız çok memnunum koku ve topaklanması çok iyi ama dağılması ve tozu çok fazla evin heryeri kum oluyor. Siz hangi kumu kullanıyorsunuz? Doğal kedi kumları hakkında ne düşünüyorsunuz?

1 CEVAP

ZehraBulutt

Ben pelet kum kullanıyorum, çok memnunum. Tuvalete atılabiliyor, doğaya zararsız ve hiç tozu yok. Taneleri büyük olduğu için fazla saçılmıyor. Marka olarak biokat's ecolight ve cat's lucky önerebilirim.