Kedim Kumuna Oturuyor..

Katya06

Kedimi dün kapalı kum kabının içinde otururken gördüm. Kumunu temizlemek için kumların hepsini bir tarafa toplamıştım kum olmayan tarafta oturuyordu. Bugün akşam yine çişini yapmıştı ve üzerini kapatmamış bu defa öylece üzerine oturmuştu. Çıkarmasam orada öylece uyurdu. Belirtmek istiyorum kedimin korkacağı bir durum yok.. oyun oynadık sonra gidip oraya yatmış. Çok korkuyorum ben evde yokkende aynı şeyi yapar bir hastalığa sebep olur diye.. Bunun sebebi nedir kedimi bundan nasıl alıkoyabilirim? Kızamam ki kızsamda bu sebep kumuna hiç girmez diye düşünüyorum. Bence oranın yasaklı bir yer olduğunu düşünmemeli..

3 CEVAP

Anonymus552223

Kapagini mi cikartip daha ortalik bir yere koyun bir sure. Bir belgeselde izlemistim kedinin orayi saklanacagi bir yer gormemesi icin oyle yapmislardi

Katya06

Öyle deneyeceğim..

Kumu değiştirebilirsiniz.kristal kumlara yapıyorlar bunu bazen.oturunca hemen hafifçe kizin enseden tutup dışarı çıkarın.