Lina’nın Cinsini Merak Ediyorum.

Gokberk39

Son 2 fotoğraf anne ile baba resmidir.

7 CEVAP

RayNoX

Bence British ShorHair

Gokberk39

Bugün farklı veterinere götürdüm. Cinsi ragdoll imiş. Teşekkür ederim herkese.

Helppaws

Scottish ve İran kedisi melezi olabilir, ya da british ve scottish

BalliBadem

İran ve scottish kırması bence

Siyammm

Ana babasını gôrmesem lina himalayan derim ;). Baba İran british melezi .anne scottish fold gibi gôzüküyor. @raynox british olamaz onun için hem anne hem baba british olmalı

mervegck06

scottish ve iran kırması gibi duruyor.

Esra12345

Scottish Fold ve digeride kırma bir British Shorthair a benziyor. Linada bunların karışımı herhalde