Apartman Dairesinde Bakabileceğim Bir Arkdas

suraozdmr

merhaba arkadaslar ben uzun zamandır bi arkadas istiyorum fakat apartman dairesinde oturuyorum yavru cinslerinde yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

Alparslan88

Bence kedi alın ben köpeklerin evde yaşaması taraftarı değilim açıkçası ...

Deathless

Apartman dairesinde oturuyorsaniz ve yavru bir kopek istiyorsaniz bunun zorluklari vardir elbet. Tuvalet egitimi vs. Sonucta ihtiyacini giderebilecegi bir odasi olmali kopeginizin. Onun temizligine de ayrica ozen gostermelisiniz. Yavru bir cins istiyorsaniz sayet terrier, golden, rus finosu yada cooker cinsi sahiplenebilirsiniz.