Doğal Çam Peleti Kedi Kumu

mavitilki

Merhaba! Aranızdan doğal çam peleti kullanan var mı? Tecrübeleriniz neler, önerir misiniz? Yakında 2. kedi kumu kabımı alıcam ve çam peleti kuma geçmeyi düşünüyorum da...
Sorularım: 1 dışkı koku yapıyor mu peletlerde 2 idrar temizlenebiliyor mu 3 çabuk bitiyor mu

2 CEVAP

BanuYuzgec

Cats Best Öko Plus Kullanıyorum
Koku olmuyor, topaklandığı için kolay temizleniyor, bence bentoit kumlarla hemen hemen aynı kullanma süresi.

mervegck06

ben kedim için sürekli aktif karbonlu kedi kumu kullanıyorum. Bir ara çam paletini denedim ki hiç uygun fiyatlı da değil. kedimin idrar kokusu tüm evi sardı karbonlu kumda hiç koku almazken çam paletindeki koku iğrençti ve olduğu gibi dökmek zorunda kaldık bir daha asla diyorum kendi adıma