Krem Renginde Britis Shorthair Olur Mu ?

Furkan59

Yeni Sahiplendim Rengi Beni kuşkuda bıraktı Ama saf Irk

8 CEVAP

Esra12345

Sapihlendiyseniz neden ırkına takıldınız ? Boşverin ırkını ayrıca evet olur

Ecerana

bn bu renk asıl british scotish ve İran cinsi kediler de olur diye biliyorum en çok british de gördüm hatta. bnce kırma değildir ama tabi daha iyi bilene sormak lazım

Furkan59

Sormamın nedeni ona göre Mama Alıcam da Evet Saf Irk British Shorthair mış

LadyAndCat

Furkan59’
Furkan Bey,
Kedilerin cinsine göre mama ayrımları mama üreticilerinin ürünlerini satmak için başvurdukları yöntemlerden biridir.
Sağlıklı , oyuncu bir kedinizin olması yeterlidir. Hayırlı olsun kedi bebeğiniz :))

hcerenk

Kedinin türüne göre mama olacak olsaydı bin çeşit mama olurdu. Ama dikkat ederseniz en çok satılan popi kedi ve köpek ırklarına "özel" mamalar var. Benim tekirlerimin ND mamasını yese de bir şey olmaz cins kedinize.
Sağlık sebepleri ile çeşitlendirilmiş mamalara değil lafım. Ama işte scottish maması, british maması yok siyam maması bunlar biraz artık üretici tuzağı olmuş durumda. Benim kızlarım, arkadaşımın bombayi ve diğer arkadaşımın britishi ND kullanıyorlar maşallah hepsi de tosun gibi hem mutlu hem de sağlıklı kediler.

Kubyusbaskent

Tercih meselesi tabi de sahiplenin bir canlıyı veterinere götürdünuz diye düşünüyorum? Orada en doğru bilgiyi edinebilirsiniz. Ayrıca bu cins kedilerde anne baba renginden soydan gelen renk değişimleri olabiliyor

Siyammm

Bu renkli britishlere lilac deniyor. Evet saf mama seçimini royal caninki gibi british maması almak zorunda değilsiniz. İçeriği iği iyi olan başka mamalarda kedinizi sağlıklı besleyecektir
Nd önerebilirim ondan daha ucuz matisse olabilir

behcetaydinelli

Çok sevimli maşaallah.. Kedinizin cinsine göre mama almanıza gerek yok. İçeriği kaliteli olsun yeter.