Normal Olmayan Davranışlar

KediVelisi_

Merhaba arkadaşlar kedim normalde gayet uyumlu kucakta yatmaya bayılan kendini sevdiren sakin güzeller güzeli bir erkek Tekir yaklaşık 4.5 aylık son bir iki gündür huyu değişti durup dururken içerden bulunduğum yere gelirken tüylerini kabartıp gözbebebekleri büyüyüp yan yan koşup saldırma pozisyonu almaya başladı normal mi bu davranışı beni korkutmaya başladı açıkçası 2 3 gündür yeterince ilgilenemedim acaba bu yüzden mi böyle yapıyor?

3 CEVAP

Esra12345

Oyunda yapıyor olabilir arada benim kedim de yapıyor onu ciddi bişey degil :)

KediVelisi_

Güncel

KediVelisi_

Normalden fazla olmaya başlayınca merak ettim bende sanki beni paramparça edecek gibi atlıyo sağa sola delirdi iyice :)