Çok Acil

arkadaşlar yaklaşık 2 yaşında kedim var normalde asla sevdirmez birtek yaş mama verince hırıldanıp mırıldanır yaklaşık 1 saattir aşırı hırıldanıyor ordan oraya yatıyor sırtüstü yatıyor heryerini sevdiriyor ve halsiz gibi bakıyor. iştahında hiçbir problem yok. normal midir?

5 CEVAP

lwb

Kızgınlığa girmiş büyük ihtimal

Sselin1

Evet kızgınliğa girmiş ama 2 yaşına kadar bu davranışları sergilememis olması da ilginç. Aslnda benim kedim de 1 bucuk yaşina yakın girmişti kızgınlığa. sanirim kısırlaştırmayı düşünmüyorsunuz ama diger kizginlik belirtleri yipratici oldugu icin bu dönem hem sizin hem de kediniz icin zor gececek.

daha önce kızgınlığa girdiğinde hiç böyle yapmadı ve diğer belirtileri göstermiyor

SemanurShn

Sorun yok onlarında duyguları değişebiliyor

TATA4242

Kızgınlığa girmiş,özellikle sokakdaki kedilerin üstünüze sürtünmesine izin vermeyin,eğer eve geldiğinizde,kediniz kokularını alırsa,diğer belirtileride gösterecektir.Bizzat kendimden biliyorum,bizimkileri uyarmama rağmen,dikkat etmemişlerdi,sonradan akıllanmışlardı,ama geç olmuştu.