Acil Bilgili Birinin Yardımına İhtiyacım Var

Esra12345

Merhaba. Kedi beslenmesi konusunda bilgili birinin yardımına ihtiyacım var sormak istediğim bir kaç konu var yardımcı olur musunuz ?

3 CEVAP

BAKARIZ

Merhaba. Google play de VetMate uygulaması mevcut. Pek çok konuda veterinerlere ücretsiz soru sorup yanıt alabiliyorsunuz. Umarım işinize yarar.

SemanurShn

Yeni doğmuş kediler anne sütü içmelidir. Biraz daha büyüyünce sırasıyla yaş mama yavru kedi kuru maması ve en sonunda yetişkin kedi kuru maması(6-7 ay üstü kediler) tüketirler. Kediler kesinlikle anne sütü haricinde süt içemezler.baharatlı şeyler yiyemezler.Çiğ et asla verilmemelidir. Ek gıda olarak Patates,prinç lapası,tarzı şeyler yedirebilirsiniz daha fazla bilgi için veteriner hekim ile görüşebilirsiniz

SemanurShn

Ayrıca mama seçerken kaliteden ödün vermeden seçmelisiniz.fiyatını önemsememek isiniz ki minik dostlarımız sağlıklı bir yaşam sürdürsün.