Kedim Öldü

busrakgull

İki gün önce kedim öldü ve ben resmen bir insan ölmüş gibi ağliyorum. kedim bebekken ayagi kirik vaziyette evimizin onune atilmisti biz onu bulduk iyilestirdik sahiplendik daha sonra zehirlendi fakat yine kurtardik belki uc ay gecmedi kedimi bahcede bilmedigim sekilde ölü buldum kendimi toparlayamiyorum o benim arkadasimdi ne yapmayalim.kafayi yicem

12 CEVAP

Alparslan88

Ölüm herkesin başına gelecek birşey bunu bilerek hareket etmekte fayda var önemli olan güzel bir şekilde yaşamaya çalışmak güzel anılar biriktirmek

patkam

Çok üzüldüm...Bence yeni bir kedi daha edinin ve ölen kedinizi temiz biryere gömün...

valeri123

üzücü bir şey benim de kedim ölmüştü ağlamakta falan haklısınız size asla haksızsınız diyemem sadece sakin olmaya çalışın unutmayın ki o sizi izliyebilir ve hiçbir hayvan sahibi kedisinin üzülmesini istemez öyle değilmi ve de pek çok yorumda yazılmış zaten bence yeni bir kedi aramaya başlayın

Tarcinn

Geçmiş olsun, tabii ki çok bağlanmamak gerekiyor. Her canlı ölümlüdür. Acınızı hafifleticek yeni bir dost edinmeniz dileğiyle...

semos2134

geçmiş olsun bu gerçekten çok ve çok acı verici özellikle yıllarca birlikte olup gitmesi gerçekten çok kötü

izzy

Başın sağolsun ne denir ki ?
Acını yaşayacaksın ve kullenecek baska türlü hiçbir söz seni avutmayacak zor durum

sirindostum

Çok üzüldüm . Başınız sağolsun . Fakat her canlı ölecek hatta yeni bir kedi sahiplenirseniz o da vakti gelince ölecek . Bizler de öleceğiz . Bunu bilirseniz daha az üzülürsünüz . Başınız sağolsun :(

MarlaGrey

Geçmiş olsun çok üzülüm bence yeni bir kedinin hayatını kurtarın ve sahiplenip tekrardan geçmiş olsun

SametBey

Bunu normal birşey olarak algılamamn gayet normal.Birkaç hafta depresyonda takılırsın sonra onu unutman ve kendine yeni bir kedi sahiplenmek gerek.Her canlı ölümü tadacaktır -Bakara

busrakgull

Haklısınız teşekkür ederim :(

ordekcandir

İnan ki o şuan çok güzel bir yerde. Biliyorum evlat acısı çok zor ama o senin kalbinde yaşayacak.

simge

Geçmiş olsun gerçekten ne denilir bilmiyorum ben dahabunu yaşamadm gerçekten çok acı bi duygudur ama size tavsiyem yenibir kedi alın ve o kediyide ölen kediniz gibi davranın sahiplenin.