Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

yardımcı olur musunuz?!

kedi_sever123
kedi_sever123

4789


kedim 9 aylık ankara kedisi ve dişi bu aralar kızgınlıkta cidden gece gündüz antrede banyoda çığlık atarak miyavlıyor tamam normal bir durum ama ilaçta vermek istemiyorum çiftleşeceği bir kedi de yok zaten kısırlaştırmyaı sordum 500 dedi veterineri bana göre pahalı siz kediniz kısırlaştırdınız mı ? kısırlaşan kedi hırçınlaşır mı ? kısırlaştırmayı belediye de yapsam bir zararı olur mu ?


3 Cevap

Tuba17toprak
Tuba17toprak

775


Fiyat çok normal 350₺ den 1000₺ e kadar söyleyenler var kısırlaştırıldıktan sonra tam tersine daha çok uysallaşıyolar


patkam
patkam

115790


Belediyeler özel veterinerlere göre daha ucuza yapıyorlar.....fakat özel veterinerler kısırlaştırdıktan sonra birkaç gün hayvanı yanında kalmasına izin veriyor ama belediyeler daha ucuza yapıp direk size veriyor...


Badems
Badems

12123


Gereksiz pahalı bence. Benim veterinerim 300 liraya yaptı geçen sene , 50 lira da kan tahlillerini ben ek olarak yaptırdım. İstanbul/Anadolu yakasındaysanız mesaj olarak atabilirim, çok memnun kaldık. Huni dahi takmadı, estetik dikiş yaptı içten ve dıştan çok sağlam dikişler attı. Kedim iplerle oynadı ama gücü dahi yetmedi koparmaya yaladı durdu. 2 hafta sürmeden dikişler kendiliğinden düştü. Şu an ameliyat izi yok :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
757 Görüntüleme
3 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor