Kedim Sıkılıyor Mu?

Toriri

Her sabah işe 6:50 de gidip akşam 6da geliyorum aşırı yorgun oluyorum ve kedimi hiç oynatamıyorum oturduğum yerden kalkacak halim olmuyor oynatsam bile en fazla 10 dakika sürüyor acaba kedim sıkılıyormudur ? Yada onu meşgul edecek oyuncaklar bulabilirmiyim

6 CEVAP

ZehraBulutt

İmkanınız varsa ikinci bir kedi sahiplenin, en iyi çözüm bu olur.

iameceevans

İmkanınız yoksa oyuncak tavsiye ederim kapı kollarına ip ucunda zil falan asabilirsiniz oynar sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

Toriri

Cevappp

Kontesiim

İmkanınız varsa yanına bi arkadaş daha alın onun dışında oyuncak alabilirsiniz kedinize top vb.

LadyAndCat

Kendi kendine güvenli evinde gün boyu takılıyordur. Sıkılsa da oynayacak şeyler buluyordur. Bir ip veya op ilgisini çekebilir. Kendi kendine oynadığını görüyorsanız sorun yok demektir.

Toriri

  1. Bir kedi bakmaya imkanım yok kesinlikle kedim zaten aşırı kıskanç ama yeni oyuncaklar alabailirim