Kedim Sırtında Yara Açıyor

simayssude

Selamlar kedimin sırtında bir yara vardı veterinere götürdük krem ve merhem verdi sürekli orayı kaşıdığı için çareyi fular bağlamakta bulduk daha sonra bir sabah fuları çıkarıp tekrar yarayı kanattığını gördük ve hemen veterinere götürdük antibiyotik iğne yaptı 2 sefer tekrarlandı bu iğne üzerinden 2 hafta geçti o bölge iyileşti ve tüyler çıkmaya başladı bu arada fuları takmayı ihmal etmedik ne olur ne olmaz diye fakat bugün bi baktık yaranın yanında yeni bir yara açmış kaşıyarak şimdi 2 tane yara var o bölgede

1 CEVAP

Katya06

Mantar olma olasılığı olabilir mi acaba aynı bölgede olması ve kaşınması bana bunu düşündürdü