Kedi Sağlığı

mblge

Göğsünü çok sevdirmediği için az önce fark ettim bu siyahlığı. Sadece 1 göğsü bu şekilde siyahlı bir sıkıntı belirtisi midir yoksa genel olarak böyle midir

2 CEVAP

LadyAndCat

mblge
Diğer göğüs uçlarına da bakmanızı öneririm. Onların rengi nasıl ?
Şişlik veya şekil bozukluğu yoksa normal olmalı. Kediniz ileri yaştaysa zararsız kist oluşmuş olabilir. Umarım kötü bir durumla karşılaşmazsınız.

mblge

Diğerleri beyaz bir şişlik ya da şekil bozukluğu yok henüz 1 yaşında .. göğüs kısmını pek sevdirmez uyurken sıkıştırıp seveyim derken fark ettim endişelendim veterinere götüreceğim sabah ancak yine de sormak istedim benzer deneyimi olmuş olan kedi sahipleri vardır diye