Kedimin Hareketleri Çok İyi Ama İshal !!

Nisansahin

Merhaba kedim 3 aylık. İlk defa mamasına çay kaşığının ucuyla probiyotik kattım ve aynı gün ishal oldu bağırsaklarından sesler geldi. Fakat oyun oynuyor zıplıyor yemek yiyor su içiyor hareketlerinde hiç bir problem yok. Gece tuvalete çıkmış normal yapmış ishali geçmiş fakat yaş mamayı kusmuş. Sabah tekrar ishaldi ama önceki güne göre biraz daha toparlanmıştı ve hala hareketleri gayet normal. Probiyotik bağırsaklarını etkilemiş olabilir mi ?

3 CEVAP

Siyammm

Bence probiyotik kaynaklı normalde mama ve su dan başka bir şey görmeyen vücut tepki göstermiş olabilir zararı olacağını sanmıyorum yinede vet e sorun

gulatakan

Kullandiginiz mama kaynaklı da olabilir.benim kedim de arada cıvık yapıyordu.hatta bazen su gibi oluyordu değişik birşey yerse aynı zamanda canavar gibiydi,hareketli,keyifli.dehidrasyonu da olmadi.once veterinerin önerdiği digestive support mama kullandik.duzeldi.ama içeriği iyi değildi o yüzden nd den devam edicem.onda bir problem yasamazsak nd ve ev maması ile devam etmeyi dusunuyorum.tahil oranı az mamalardan ya da tahilsiz mamalardan kullanmayı deneyebilirsiniz.

Nisansahin

Bende n&d aldım ona başlayacağım öneriniz için çok teşekkür ederim gerçekten