Erkek Köpeğim Neden Ayaklarına Ve Yüzüne Doğru Çişini Yapıyor?

hulyakusmez

5 aylık pinscher cinsi köpeğim var. Dışarıdayken ayağını kaldırarak çiş yapıyor. Çişi karnına sürtülüyor. Evde çiş pedine yaparsa çömelerek yapıyor ve bacaklarına, yüzüne kadar çişi geliyor. Hem onun sağlığı hem bizim sağlımız için beni tedirgin ediyor bu durum.

1 CEVAP

yaptığı şey normal ama nasıl karnına yüzüne geliyor bilmiyorum 5 ay için de biraz erken tam beceremiyor olabilir erken olgunlaşacak gibi zamanla düzelir