Kedimin Kisirlastirilmasi

Geçtiğimiz salı günü kızımı kısırlaştırdık ama daha büyük tuvaletini yapmadı daha önce dişi kedi kısırlaştıran var mi süreci nasıl geciyor

3 CEVAP

yigitikisu

Az yemek yemesi sebebiyle bağırsakları verimli çalışmıyor olabilir. Mama yeme durumu nedir? Az yiyorsa bir az yaş mama takviyesi yaparsanız yemek yemeye teşvik edip, tuvalete çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bir kaç gün daha devam ederse veteriner hekime götürmenizi öneririm. Kendi kedim kısırlaştırıldıktan sonra yaklaşık 1 hafta çıkmamıştı tuvalete. İdrar konusunda da Bobo ( dişi kedim ) bir süre idrar yaparken çekinik bir şekilde damla damla yaptı. Su içmesine özen gösterin. Çekiniyor olma olasılığı yüksek, kısırlaştıktan sonra da biraz agresif oluyorlar. Güzel bir ilgiye ihtiyacı olabilir.
Geçmiş olsun

Anonymus552223

Kabizsa bi cay kasigi zeytinyagi icirin

Miacat_01

Dişi kedim bu hafta kisirlastirildi
Ve amaliyattan cikinca 2 saat sonea uyandi kedim 3 yasinda 5 gun boyunca antibiyotik tedavisi gördü . 6 saat sonra yemek usyunu icti 2 saat sonra diski cisini birakti kedimizin dikisini yalamamasina ozen gosterin dikislerin kuru olmasi gerekiyor ki cabuk iyilessin 8.gundeyim kedimin dikisleri daha atmadi ama yarasi iyilesti hafif ödem tuttu ama o tehlikleei atlattik