Kapalı Tuvalet Kullananlar

KediVelisi_

Merhaba arkadaşlar kapalı tuvalet almak istiyorum ama kararsız kaldım kapısı üstten olanlar var moderna top cat sanırım Bi de normal girişli olanlar var elekli olanlar var vs kullandğnız modellere göre yorum öneri yaparsanız çok sevinirim

13 CEVAP

Sselin1

Ben kapisi üsten açılır kullanyorum. Temizlemek icin tuvaletin üstünü kaldirmadan temizleme imkani sunuyor. Ama ben genelde kaldirip temzilyorum. :) Ayrica kediniz kumdan rahatsiz olursa yine kapagini yukari kaldirip o sekilde de kullanabilirsiniz. Ama klasik olaninda kapagini cikarinca ayni etki olur. Bence en onemli nokta tuvaletin en büyük boy olmasi zaten kapali bir alan bir de kucuk olunca kediler hic rahat edemiyor.

Sselin1

https://urun.***.com/bentonit-kum/xxl-buyuk-kapali-tuvalet-kabi-kurekli-plastik-paspasli-65x50x45cm-P398432611

KediVelisi_

Peki marka veya modelini paylaşır mısınız ya da görselini ona göre bakayım seçemedim bir türlü ve cidden artık büyüdükçe koku daha çok yayılmaya başladı eve camdan falan düşmesin dye havalandıramıyorum da evi sık sık

ZehraBulutt

Petzone marka kapalı tuvalet kullanıyorum çok memnunum. Yarım açılabildiği için kapağı çıkarmadan çok kolay bir şekilde temizleniyor. Siz de mutlaka o tarz bir tuvalet alın diğer türlü temizlemek zor olur.

tgc77116

Ben mio kapalı kedi tuvaletinden kullanıyorum üste doğru kapısı açılıp kapanıyor kedim çok sevdi hatya kapısıyla gir çık oyun bile oynuyor

Sselin1

Yalniz bayağı büyük. kum koyma konusunda biraz sıkıntı yaratabilir cok kum gerekiyor çünkü. ben kumun hepsi kirlenmesin diye tuvalet kabinin hepsini doldurmuyorum yarisindan biraz fazlasi dolmus oluyor boy olarak bahsediyorum yükseklik degil. Onun haricinde bir sıkıntı yok.

Ecerana

sselin1 bizim ki lerde bu tuvaleti kullanıyorlar kedimin boyu diğer standart kapalı tuvaletlere sığmadığı için ve içi çok dar olduğu için bunu aldık ve iyi ki almışım kedilerime işkence etmişim resmen mio marka kapalı kedi tuvaletiydi eskisi ve kedimin çişinin yarısı dışarı çıkıyordu bn de öylelikle farkettim ufak geldiğini bir de kum doldurunca kafası değiyor ufak olduğu için o tuvalet. isterseniz kediniz minyon tipli oldun farketmez bnce herkes büyük tuvalet almalı diğerleri hayvana eziyet resmen ki benim kedim dişi ve kilolu bi kedi değil normal tekir boyunda bir kedi yani

tgc77116

Ben mio kapalı kedi tuvaletinden kullanıyorum üste doğru kapısı açılıp kapanıyor kedim çok sevdi hatya kapısıyla gir çık oyun bile oynuyor

Esra12345

https://m.***.com/kedi-tuvaleti-paspasi-P385193818

Esra12345

Burdan gönderemedim ya özelden yardımcı olayım

KediVelisi_

Bir de bu kendinden elekli temizlemesi kolay olanlar varmış sanırım onlar pratik oluyor mu?