Yavru Kedilere Kaçıncı Ayda Hangi Aşılar Yapılır ?

aysekaramel

1 aylik yavru kedim var hangi asilari olmali ve maliyetleri ne kadar yardimci olur musunuz ?

2 CEVAP

Badems

1.5 aylıkken iç dış parazit yapılabilir. 3.aydan sonra karma,kuduz,lösemi aşıları yapılıyor. Bu aşılar yıllık olarak yapılıyor. İç parazit aşısı 3 ayda bir, dış parazit damlası 1.5 ayda bir yapılır. İç dış parazit toplamda 50-60 lira tutar. Karma kuduz lösemi gibi aşılar ortalama 50-60 lira arasıdır. Yani yıllık aşıları 150-180 lira arasındadır. Çok maliyetli bir şey değil bunların onların ve bizim sağlığımızı koruduğunu düşüncek olursak.

aysekaramel

Teşekkür ederim :)