Soğan Kedilerin Gözlerine Zararlı Mı?

ugurkoker

Arkadaşlar bugün mutfakta afacan yanımda oturuyordu,birden miyavlamaya ve gözleri yaşarmaya,gözlerini açamamaya başladı.ne olduğunu anlayamadık,sonra yemeğin içine doğradığımız soğan aklımıza geldi.Hemen dışarı çıkarıp camdan hava aldırdık,bir müddet sonra rahatladı şimdi bir sıkıntı yok gibi.Bu tarz sorun yaşadınız mı?

3 CEVAP

cuneytsahin

Sıkıntı yok her canlı gibi onun da gözleri yanmıştır. Bi kere bizim kediye de aynısı olmuştu şu an görme konusunda bi sıkıntısı yok gözleri cin gibi MaşAllah :)

ZehraBulutt

Ne gibi bir zararı olabilir ki, soğan gözünü yakmış sadece insanlarda olduğu gibi.

ugurkoker

onu o halde görünce insan ister istemez korkuyor .bilgilendirmeler için teşekkürler,şuan camcak camcak bakınıyor zaten :D