Kizim Gebe Olabilir Mi?

halideylul

Kizim yaklasik olarak 6,5 - 7 aylik Gokceada'da oldugumdan oturu henuz kisirlastirmadim kizginliga da hic girmedi burada mevcut veterinere goturmek istemiyorum İstanbula dondugumde ameliyat olacak.Bir kac kez disariya cikti suan cikartmamaya ozen gosteriyorum ama memeleri biraz farkli gorunuyor gozume bu gelisiminden kaynakli mi yoksa bir gebelik belirtisi mi tam olarak anlayamadim.Bilen arkadaslar cevaplarsa sevinirim.Dis cikartiyor bu arada hala dongusunu tamamlamis olabilir mi bilemiyorum.Sag olun.

1 CEVAP

Gelişiminden kaynaklı memelerinde değişme görülebilir ancak iltihap olmamasına dikkat edin.