Nereye Başvuru Yapabilirim?

Gsima

Arkadaşlar benim evimin yan dairesindeki bir ev köpek sahiplendi yaklaşık 5 gündür filan onlarla ama evde köpeği tek bırakıp geceden sabaha kadar eve doğru düzgün gelmiyorlar yavrucak evde havlıyor belki aç belki susuz belki hasta bu sabahta için için ağladığına uyandım yüreğim parçalandı resmen elimden gelse evden çıkartıp alıcaktım bir daha onlara vermemek üzere ama yine kapıya bakan olmadı dün polisi arayıp söyledim bir şey yapamazlarmış ben bu konuyu kime anlatabilirim kesinlikle acilen bir şey yapılması o yavruyu o zalimlerden kurtarmam gerek

6 CEVAP

BENU

Belediyeye haber verebılırsınız

zcerenoktay

Belediyeye haber verebilirsiniz aynen bir de facebookta veya instagramda derneklere ulaşarak durumu izah edersiniz size yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.

Badems

Haysev'e mail atın acil başlığı altında, onlar hem bilgilidir hem de sesinizi duyurur herkese. Yavrum kurtulsa o pisliklerden de rahata erse değerini bilecek kişilerin elinde!

patkam

Biz belediyeye haber verdik fakat bizi hiç umursamadılar ama bence siz yinede bir şanşınızı deneyin haber verin belediyelere

Gsima

arkadaşlar kmşumu sonunda yakaladım dışarıdan getiriyolardı köpeği eve bırakıp gittiler de yaklaşık 1 yaş kahve doberman cinsi.Konuştum yanlış bir şey yaptıklarını ve beslemenin de yasak olduğunu söyledim beni köpekle tehdit ettiler bunu da mı belediyeye söyliyeyim yasak olan bir cinsi uygunsuz bir şekilde beslemeye çalıştıklarını

patkam

Ne olacak bu insanların halleri..