N&D Mi Yoksa Hilss Mi Daha İyi ?

Küçük kedime N&D aldım ama hilss i de merak ediyorum. Hangisinin içeriği daha iyidir ? Buyuk kedim N&D yemiyor proplan a alıştığı için hilss iyiyse onu alıp deneyeceğim.

6 CEVAP

TATA4242

Kilo alması mamadan kaynaklı değil,orandan kaynaklı bir durum.Hills gerçek et içermiyor ve zararlı ürünler içeriyor.Nd ise bunun tam tersi gerçek et ve ihtiyacı olmayan bir ürün içermiyor.Tahılsız yada düşük tahıllı olarak kullanabilirsiniz.Nd gibi ürünler mamayı toplamayı sağlayan bileşenlerde bile doğal ürünlerden yararlanıyor.Diğerleri ise nişasta veya glutenden yararlanıyor.Ayrıca fiyat olarak da farkı yok.Bu yüzden tavsiyem Nd yönünde.

LadyAndCat

Merak ediyosanız alıp deneyin.
Farklı mamalarla beslemenizi öneririm böylece daha iyi görürsünüz hangi mamaya karar vereceğinizi...
Proplan’ın alışkanlık yaptığı söyleniyor bu yüzden hiç kullanmadık. Birçok başka güzel marka ve mama var.

Merak ediyorum ama içerik hakkında bilgisi olan varsa ona göre alacağım. N&D çok iyi diyorlar bir sorun yaşamadık bizde kilo da aldı.

Catloveerr

Proplan ve hillsin içeriği iyi değil. N&d kullanmanızı öneririm

ardaferda

Hills karalayan arkadaşım bence hills mamanın içeriğini iyice araştırın derim.Ben hilss kullanıyorum ve çok memnunum içeriği de gayet güzel kedi sağlığını olumsuz yönde etkileyecek hiç bir madde bulundurmuyor.Ben balıklı olanını kullanıyorum tüy dökme sorunumuz da yok.Ben araştırarak royal canin kullanırken hillse geçtim daha sağlıklı olduğu için.Ve veterinerime vitamin ne kullanıyorum diye sorduğumda hills ile besliyorsun yeterli vitamini içeriyor başka bir vitamine gerek yok dedi.N&D mi hills mi derseniz kesinlikle Hills

tgc77116

Bende royali bırakıp nd ye geçtim çok yerde araştırdım acana ve orijinden sonra en iyi puanı nd alıyor