Kedim Çok Halsiz Ve Kusuyor

Bsryksl0671

Kedim 3 aylık bi kedi ilk 3 gun hic bisey yemedi su da icmedi bu sure zarfinda sut beyazi seklinde kusmalar oluyordu. Simdi yerinden bile kalkmiyo susam seklinde diskisi geliyor. Koyde yasadogimm icin veterine goturmem cok zor bana bilgi verir misiniz yardimci olun lutfen kedim cok kotu

5 CEVAP

Kontesiim

Buradan birşey söylemek mümkün değil anlattiklariniza göre kedinizin durumu ciddi mutlaka bir veterinere göstermeniz lazim sokaktan aldiysaniz belki hastalik kapmiş olabilir yavrucak daha önce hic veterinere götürmüşmüydünüz muayene için?

Esma12345678

EVET HEMEN VETERİNERE GÖTÜRMENİZ GEREKİYOR AKSİ TAKDİRDE SONU ... hiç iyi olmaz lütfen

Esma12345678

EVET HEMEN VETERİNERE GÖTÜRMENİZ GEREKİYOR AKSİ TAKDİRDE SONU ... hiç iyi olmaz lütfen

ZehraBulutt

Susam şeklinde dışkı dediğiniz şey parazit büyük ihtimalle. Yavru kedilerde parazitler çok fazla olduğunda tehlikeli olabilir. Belki başka bir hastalığı daha olabilir. Biz burdan yardımcı olamayız. Veterinerine gitmelisiniz.

Bsryksl0671

Dun annesi biraz yaladi. Kendine geldi. Bana miyavlayip yemek istedi. Ama annesi surekli kucuk kedimi tekmeliyor. Acaba ondan olabilir mi. Cunku annesi biraz ilgilenince canlandi