Yavru Köpek Çiş Öğrenimi Sonra Unuttu

beyzavc1

Köpeğim çiş eğitimini alışmıştı bir kaç gündür istediği her yere çişini yapıyor sanki sıfırlanmış gibi neden böyle

2 CEVAP

ReisGae

Ilk bastan basla ve ayni seyleri tekrar et eger o baska hayvanin kokusunu almissa alanini belirlemek icin sag sola yapardir♥♡

hayvandost222

Sık sık eğitimine devam etmelisiniz, bunu sık sık yapmalısınız. Yoksa elbette unutabilir, tam olarak öğrenene kadar eğitimine devam edin. Öğrendiğine emin olduktan sonra bırakabilirsiniz...
NOT:"Eğitimine pek ara vermemeye çalışın, yoksa rahat davranıp unutabilir."