Emziren Kedim İçin En Uygun Mama Nedir Yardımcı Olabilir Misiniz?

nazlidervis

1 yaşındaki ankara kedimin 2 aylık bir yavrusu var ve hala emzirmeye devam ediyor.onun için en uygun mama nedir ,acana balıklı ve kuzu etli-ördekli tahılsız mama arasında kaldım.ayrıca çok fazla tüy döküyor.bu konuda acil yardımlarınızı rica ediyorum.siteye yeni üye oldum belki daha önceden bilgi vermişssinizdir ancak detaylı araştıracak zamanım olmadığından direkt yazıyorum.kusuruma bakmayın lütfen..sevgiler..

4 CEVAP

atay

Hem anne hem de yavru için Royal Canin'in BabyCat serisi önerilebilir sanırım. Buraya tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Badems

Katılıyorum, emziren annelere yavru maması verilir hem yaş hem kuru olaraktan. Bencede Royal Canın kullanmalısınız.

monami

royal canin baby cat Royal-Canin-Starter-Mousse-Yavru-Ve-Gebe-Anne-Konservesi

mantilik

Royal Canin BabyCat34 hem yavru kedilere hem de emziren anneler için piyasadaki en iyi marka. İhtiyacı olan bütün besin kaynağını sağlıyor.