Vmp Tablet ?

Badems

Merhaba,

Kedim uzun ve yoğun tüylü. Bu sebeple mevsim değişikliği demeden her mevsim tüy döküyor sağ olsun, gtittiği yerde izini bırakıyor. Geçen sene veteriner VMP Tablet verdi hergün çeyreğini vermemi söyledi. Ama tüy dökülmesi azalmadı, sonrasında da bıraktım. Şimdi yine başladım ama vitamin niyetine veriyorum. Bu tablet işe yarıyor mu, ben mi yanlış kullanıyorum ? Herhangi bir öneriniz var mı tüy problemi için ?

4 CEVAP

SametBey

Tüy problemi için kedinizxin tüylerini her gün tarasanız dökücekleri tüy fırçada kalır ve özel şampuanlar kedinizin tüy dökmesini engeller.

Gsima

klinkten alacağınız B1 B6 ve B12 içerikli bir ilaç kullanabilirsiniz

patkam

furminatör tarak kullanmayı deneyin

Badems

Tesekkurler herkese :) furminator kullaniyorum ama hergun kullanamiyorum. İlacin bir adi var mi yoksa bu vitaminlerin oldugu bi ilac mi isteyecegim ?