Kedimle Uçağa Bineceğiz Taşıma Çantası Kafes Şeklinde Olmak Zorunda Mı?

Namiii

Ben de Flybag taşıma çantası var ve bu çanta kullanım açısından büyük kolaylık koluma takıp taşıyabiliyorum.Daha önce bu tarz çantalarla kabin içinde kedisiyle seyahat edebilen oldu mu?Sorun çıkar mı bilgisi olan var mı?Bahsettiğim çantanın görselini de ekliyorum

5 CEVAP

Kevserhaksever

Boyutları önemli olan birde şu geçirmemesi gerekiyor sanırım. Onun dışında bir sorunu Olacağını sanmıyorum

Namiii

Teşekkür ederim

Namiii

Aynı sorunun cevabını merak eden olursa diye yazıyorum hiçbir sorun çıkmadı bu çanta da kabul ediliyormuş. :)

Asphodelll

Bende sıradan plastik kutu vardı. Normalde ayak ucunda durmasını istiyorlar diye binbir yer dolaştım. Sırf küçük kutu bulabilmek için. Ama uçağa binmemle hosteslerin kucağınızda götürebilirsiniz demesi bir oldu. Yol boyunca kafesiyle birlikte kucağımdaydı. Ama yine de tedbirli olmak lazım.

Yeni yasa ile taşınabilir