Kıbrıs Uçuşumuz İçin Sağlık Raporu

Burcudurmaz

Herkese Merhabalar : öncelikle 2 kedi ve 1 köpeğimi Kıbrıs a götürmem gerekiyor. Tüm işlemleri yapıldı . 2019 itibariyle yurtiçi uçuşlardaki gibi prosedür uygulanırken artık avrupa standartları olmuş. Kuduz titre testine kadar herşeyimiz hazır fakat kıbrıs veterinerler müdürlüğü sağlık raporu istemezken Thy nin sayfasında bu rapor talep ediliyor. Ve ilgili her birimi aramama rağmen bir sonuca varamadım uykularım kaçıyor 3 aylık serüvenin sonuna geliyoruz mağdur olmak istemiyorum. Bir diğer sualim ise; box boyutlarını 23-30-40 yapmışlar bu boyutlarda kabinde hayvan nasış taşınır aklım almıyor? ;( bilgilerinize muhtacım

1 CEVAP

Bcanaydn

Sağlık raporo veteriner hekimden alınacak uçak yolculuğu yapabilir sorun yok gibi box boyu ise ben pegasus uçuş daha farklıydı boyutları bire bir aldım ama asla ölçmediler