Bronchicine,Karma

sadiye12345

Klinikte bronchicine aşısı veya karma aşıları yaptirdigimizda 85 lira gibi bi fiyat istiyorlar bunun yerine aşıyı kendimiz yaparsak daha uygun fiyata denk gelir mi? Aranızda aşıları kendisi alıp yapan var mi?

2 CEVAP

birçok şeyi evde kendimiz yapabiliriz ama aşının bunlardan biri olduğunu düşünmüyorum. dozunu ve/veya daha birçok şeyi bilemezsiniz, ayarlayamazsınız.

ZehraBulutt

Yanlış yere yaparsanız daha büyük sorunlara yol açabilirsiniz. Tasarruf edicem derken daha çok para harcamanız gerekebilir. İç dış parazitleri kendiniz yapın, enjeksiyonları veteriner uygulamalı.