Mama Hakkında

monami

4 yaşındaki teriyer ırkı köpeğim acana hariç royalcanin ve proplan mama yediğinde kusuyor sizce nedeni ne olabilir acanada olmayıp diyer mamalarda olan bir besinmi bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

mantilik

Bazı markaların bazı köpeklerde alerji yapabildiğini okumuştum. Benim 3,5 aylık bir jack russel terrierim var geldiğinden beri royal canin yiyor sorun olmuyor. Veterinerinize danışabilirsiniz ancak N&D marka mamayı da deneyebilirsiniz.

Alerji olabilir ne olur olmaz VETERİNERE GÖTÜRÜN