Kopek Sirtinda Kemiklesme

Capadoc

Merhaba, tarifi biraz zor.olacak teshis beklemiyorum.elbette.ama.benzer durumla karsilasan varsa diye soruyorum. Koyde oldugumdan veterinere henuz gidemedik.
Kopegimin boynundan sirtina dogru yani sag omuz kismi gibi biryerde sislik farkettim cok kasimis orayi tuyleri yolununca farkettim. Kist degil ama kemik gibi. Sol simetride yok sonradan olusmus mama vb biseyden oturu olmus olabilir mi?

3 CEVAP

Capadoc

Kendim kasinsaydim bukadar onemsemeyebilirdim. Kasabada ve kimsenin kopek sevmedigi bir yerde yasiyorum. Kopegi senin aracla sehre goturelim diyebilecek kimse yok civarimda. Bu sebeple alternatif bi yol deniyorum. Dovusturulup sokaga atilmis bisuru hayvana yetismeye calisiyorum.
Derisiyle ilgili degil de yedikleriyle alakali olusan bisey gibi geldi. Bundan sordum

Anonymus552223

Bizim koydeki kopekte mantar vardi veteriner sey demisti ilerleyen vakalarda hayvan kendini kaşiya kaşiya derisi yirtiliyor kemigi gorunuyor. Ihmal etmeyin kaşintiyi. Siz gunun 24 saati kaşinsaniz nasil hissedersiniz?

Capadoc

Kendim kasinsaydim bukadar onemsemeyebilirdim. Kasabada ve kimsenin kopek sevmedigi bir yerde yasiyorum. Kopegi senin aracla sehre goturelim diyebilecek kimse yok civarimda. Bu sebeple alternatif bi yol deniyorum. Dovusturulup sokaga atilmis bisuru hayvana yetismeye calisiyorum.
Derisiyle ilgili degil de yedikleriyle alakali olusan bisey gibi geldi. Bundan sordum