Kedimin Dışkısı Aşırı Derecede Kötü Kokuyor

doberi

Kedimin dışkısı çok kötü kokuyor bunun nedeni nedir ve neyapabilirim

5 CEVAP

bademthecatt

Mama kaynaklı olabilir hangi mamayı kullanıyorsunuz değiştirip farklı bir mamaya geçebilirsiniz

Leyl003

Çoğunlukla mamadan kaynaklı oluyor.. kaliteli et oranı iyi mamalarda böyle bi durum görmezsiniz..

Brewsly

Tavuklu mamalar dışkıyı biraz kötü kokutabiliyor. İshal iştahsızlık halsizlik yoksa sebebi mamada kaynaklıdır

Siyammm

Kaliteli mama ile alakası yok nd iyi bir mama buna rağmen kötü koku dışkınında kötü korkmasına sebep olduğunu duydum

bademthecatt

Siyamında dediği gibi kaliteli ve ucuz mama kaynaklı değil durum mamaya bağlı olabiliyor durum farklı bir mamaya geçip onuda deneyebilirsiniz