Kısır Erkek Kedi

mblge

Kedim kısır ancak birkaç gündür tıpkı kızgınlık günlerinde olduğu gibi tavırlar sergiliyor. Kısır kedinin çiftleşmesi halinde bir sıkıntı teşkil eder mi ? Veterinerimiz net bir bilgi vermedi bu konuda

3 CEVAP

Siyammm

Erkek kediler kısırlaşma sonrasında böbrek üstü bezleri hormon üretmeye devam eder yani kedi %80 oranında kısırlasır. çiftleşirse yavru olmaz diye tahmin ediyorum testisler alınıyor sonuçta

Siyammm

Erkek kediler kısırlaşma sonrasında böbrek üstü bezleri hormon üretmeye devam eder yani kedi %80 oranında kısırlasır. çiftleşirse yavru olmaz diye tahmin ediyorum testisler alınıyor sonuçta

mblge

Yavruları olmayacak onu biliyorum ancak çok agresif tıpkı ilk kızgınlık dönemine girdiği zaman gibi 3 kez evden kaçtı ve durduk yere yüzüme saldırınca acaba bir defa da olsa çiftleştirsek düzelir mi diye düşündük