Önemli Yardim Gerek

Merhaba arkadaşlar öğrenci olduğum için bütçem sınırlı oğluma daha önceden reflex veriyordum ama duydum ki çok kalitesiz bir mamaymış felicia ya geçmek istiyorum bütçeme şuan en uygun gelen o kullanan var mi tavsiye ediyor musunuz?

10 CEVAP

Bellasmom

Ben Felicia kullanıyorum. Tüyleri parlak, tuvalet durumu da gayet iyi o yüzden memnunum.

Kevserhaksever

Bende uzun süre kullandım gayet memnundum

Kontesiim

Kullanabilirsiniz matisse daha iyi olsada bütçe bakimindan size daha uyumluysa reflexten daha iyi verebilirsiniz.

Catloveerr

İçeriğinde et yok bence matisseyi tercih edin on kilosu 250 TL. İçeriğinde yüzde 32 et var

Bütçemi aşıyor maalesef felicianin 15 kilosu 240 tl

Arkadaşlar kullanan yok mu memnun musunuz?

Çok teşekkürler hepinize cevaplariniz için

TATA4242

Golosi alın,feliciadan iyidir.20 kg alırsanız baya hesaplıya geliyor.

sarmanbirkedi

Felicia çağatay pet food üretimi ve içeriği bonaciboyla aynı ki ikisi de zaten bu fiyatlarin en iyisi.Felicia yerine bonacibo kullanabilirsiniz

gulatakan

biz sokaktaki kediler için los felis alıyoruz.içinde kurutulmus tavuk ve kuzu etı var ama oranı yazmıyor.ama kediler cok sevıyor 20 günde 10 a yakın kedi bitiriyor mamayı.içinde probiyotıkler var ve kullandıgımızdan berı cogu kılo aldı.15 kg ı 124 lira.bazen ındırıme girip 100 lira oluyor.mukemmel degıl ama bence fıyatına gore guzel bır mama.ününden dolayı cok daha pahalı ama ıcerıgı berbat bırcok mama var.içeriğini atıyorum buraya.ayrıca aynı mamanın kısır kedıler ıcın olanı ıyı degıl pek.içinde et yok unu var hep.yanı kısır degılse kedınız onerırım.

https://www.mamaci.com.tr/urun/los-felis-gourmet-15-kg-kedi-mamasi/