Evcil Hayvanlara Azda Olsa Alerjim Var Ama Çok Almak İsriyorum Almak İstediğim Irk Pug Olurmu?

EgeBey

Köpekler ve kedileri çok seviyorum ama alerjim buna engel oluyor pug almak istiyorum aprtmanda yaşıyorum çokama çok istiyorum ne yapabilirim

2 CEVAP

mantilik

Öncelikle test yaptırmanız lazım. Alerjinin seviyesi eğer çok ileri değilse benim pek çok arkadaşım alerjisine rağmen evcil hayvanlarıyla birlikte yaşıyor. Alerjinin yoğun olduğu dönemlerde antihistaminik ilaçlar kullanarak idare edebilirsin. Yine de bir doktora danışman faydalı olur.

patkam

Bencede test yaptırmalısınız eğer alerjiniz varsa eve hayvanınızı aldıktan sonra bırakmak zorunda kalırsınız ve bu hayvanınız içinde oldukça kötü olur..