Acilkopekgozunde

sadiye12345

Merhaba arkadaşlar kopegimin gozunun kirpiginin altında yag bezesine benzer bir sey çıktı yeni farkettim sizce bu ne olabilir. Çayla temizliyorumda

4 CEVAP

Bunun ismi kiraz göz amelyatlık bir duurm

nidaxu

kiraz göz denilen bir hastalık ve bildiğim kadarıyla ameliyat gerektiriyo

sadiye12345

Yok hayır kirpiginin altinda küçük gozun icinden gelmiyor. kiraz goz boyle gozun icinden çıkan büyük şişlik baktigim kadar internetten

bana da kiraz gözün ilk halleri gibi geldi. hekim görürse daha iyi olur tabi