Kedimin Patisi Şişti

tgc77116

Kedimin patisi bu şekilde şişmiş düştüğünü görmedim evde böcek yada arıya rastlamadım topallamıyor koşuyoe yürüyor zıplıyor kullanabiliyor yani neden olabilir?

16 CEVAP

Gamsem

Merhabalar :) geçen hafta benim kediminde patisi iltihap oldu sizinkinden çok farklı fakat gittiğim veteriner bize ; kedilerde vücuttaki herhangi bir rahatsızlık (ekfeksiyon, alerji , mikrop ve birçok şey ... ) patiye vurabiliyormuş en basit rahatsızlık bile .kediler yapısal olarak böyleymiş vücuttaki sorunlar patiye yansıyormuş sizinki neden olabilir bilemeyeceğim belki alerji belki siz fakirketmeden burkmuş veya böcek,arı sokmuş olabilir ama devam ederse bence veterinerinize danışın en azından öğrenmiş olursunuz ona göre önlem alırsınız :)